X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مبارزه و نابودی موریانه

موریانه ها از طریق تغذیه از چوب ها و الیاف سلولزی استفاده شده در ساختمان مانند کمد، درب، دکوراسیون، کف پوش، کاغذ دیواری و هر وسیله سلولزی دیگری به ساختمان ها و تاسیسات شهری خسارت هنگفت مالی، جانی و روحی می زنند.
چه باید کرد؟؟
همین امروز اقدام کنید. ساختمان های آلوده توسط کادر متخصص ما براحتی ضد موریانه می شود. ۵ سال ضمانت کتبی پشتوانه تجربه ماست.
                  

                            سمپاشی و موریانه زدایی 100% تضمینی
در ساختمان هایی که هنوز آلودگی ایجاد نشده بهترین کار پیشگیری از خسارت موریانه است. همین امروز اقدام کنید. پیشگیری بهتر از درمان است. منازل خود را توسط کادر متخصص ما ضد موریانه کنید. ۵ سال ضمانت کتبی پشتوانه تجربه ماست.۰۹۱۵۹۱۷۴۱۴۶

1-کنترل موریانه در ساختمان های آلوده موریانه سالانه نزدیک به ۳۵ میلیون تخم می گذارد و از شعاع ۱۵ کیلومتری بوی چوب را تشخیص می دهد. پیچیدگی کنترل موریانه تا آنجاست که حتی در زمان نابودی کامل وقتی تنها دو موریانه نر باقی می مانند یکی از آنها که ضعیف تر است تغییر جنسیت داده و به ماده تبدیل می شود. تشخیص میزان پراکنش حشره، ردیابی تخم و کلنی، تخمین میزان جمعیت، طراحی شیوه عملیات، نامساعد کردن شرایط محیطی زیست و انجام عملیات، مراحل کنترل موریانه را تشکیل می دهند.
اعمال شیوه های غیر علمی توسط افراد غیر متخصص برای سمپاشی و یا استفاده از سموم بطور خود سرانه علاوه بر عدم تاثیر مطلوب در کنترل موریانه، سبب آلودگی محیط زندگی افراد شده و راه را برای بروز انواع سرطان و بیماری های مختلف باز می کند.
متخصصین شرکت سبز آراد خراسان با بهره گیری از دانش روز در خصوص سم شناسی و بیولوژی حشرات و نحوه اثر آفات بهداشتی بر سلامت افراد با اولین تماس جهت رفع مشکل شما در کنارتان خواهند بود. مبارزه ناقص و غیر علمی باعث پخش شدن موریانه ها و گسترش آلودگی در تمام ساختمان می شود. لذا به محض مشاهده آثار خسارت موریانه ها به منظور ریشه کنی آن ها بطور کامل با مهندس احمدی ۰۹۱۵۹۱۷۴۱۴۶ تماس بگیرید.
2- پیشگیری از آلوده شدن ساختمان به موریانه اگر می خواهید ساختمان شما به موریانه آلوده نشود و عمری را راحت و با آسودگی خیال زندگی کنید همین امروز نسبت به پیشگیری از خسارت موریانه به ساختمان خود اقدام کنید. پیشگیری بهتر از درمان است.
خانه ها و ساختمان هایی که از بتون و فلز ساخته می شوند لزوما ضد موریانه نیستند. برای ضد موریانه کردن آن ها بایستی اقدامات پیشگیری بصورت تخصصی اعمال شود. این اقدامات عبارتند از: 1- بازرسی زمین و محل ساختمان 2- بررسی نقشه و طرح ساختمان 3- بررسی نقشه تاسیسات ساختمان 4- اجرای عملیات پاکسازی 5- اجرای عملیات سمپاشی

هنگام بازسازی یا ترمیم ساختمان و منزل خود نسبت به ضد موریانه کردن آن اقدام نمایید قبل از خرید خانه و یا ساختمان از آلوده نبودن ساختمان به موریانه توسط مهندسین مشاور شرکت سبز آراد خراسان مطمئن شوید.شرکت سبز آراد خراسان، با همکاری متخصصین حشره شناسی فارغ التحصیل از دانشگاه در خصوص دفع آفات بهداشتی، شهری و انباری از جمله موریانه زدایی و ضد موریانه کردن ساختمان ها، سوسک، ساس، شپش، کک، مورچه، مگس، پشه، بید، موش و انواع حشرات موذی و جوندگان شهری ارائه خدمات تخصصی می نماید. هدف ما نیل به سلامت آگاهانه در سطح جامعه است.